KONST / Litografier / Färglitografi 11721122
nr 1172 1122
Bertil Herlow Svensson
(1929-2012), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 51/90, motivet: 76x60 cm
Bertil Herlow Svensson, svensk skulptlr och bildkonstnär född 1929, död 2012.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 mars 2018
kl 18:41:47
23/3 09:03:00
500 kr
25/3 11:10:24
Bertil Herlow Svensson
Läs mer om Bertil Herlow Svensson