KONST / Litografier / Färglitografi 12422040

nr 1242 2040

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Waxholmsbåtar. Signerad, numrerad 344/360. Motivet: 36x50 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:27:32

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö