KONST / Litografier / Färglitografi 12422040

nr 1242 2040

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Waxholmsbåtar. Signerad, numrerad 344/360. Motivet: 36x50 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:27:32

  • Tema
  • 18 mar

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö