bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 12497264



*

nr 1249 7264


Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige


Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Waxholmsbåt. Signerad, numrerad 107/360. Motivet: 38x51


Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Följerätt

Ja

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 150 kr (per 20:42:04)
Uppdatera
Visning

lördag 20/4, söndag 21/4 och måndag 22/4. Ingen visning fredag 19/4


Auktionen
avslutas:

måndag 22 april kl 20:46:21


bakg
Mitt (max)bud:
Maxbuden är hemliga för övriga budgivare. Tänk på att det tillkommer 23% + 60 kronor på det klubbade priset.
  • Mitt bud
  • Budhistorik
Tid Kund Bud
16/4 10:09:55 1      100 kr
16/4 22:58:50 2      ledande budet*

*Det maxbud som är ledande är hemligt för övriga budgivare tills någon annan lägger ett högre bud.

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ



Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Konstnär/Designer

Bert Håge Häverö

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Läs mer om Bert Håge Häverö
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bert håge häverö färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad skärgårdsmotiv stockholmsmotiv svensk konstnär svenska konstnärer sverige vaxholmsbåt vaxholmsbåtar waxholmsbåt
  • 8110 Färglitografi
    5 st, Marc Chagall (1887-1985), Frankrike. Ur bok ..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    22 april kl 20:16
  • 8094 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    22 april kl 18:11
  • 7074 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    22 april kl 20:36
  • 7289 Färglitografi
    Bruno Karlsson (f. 1927), Sverige. Signerad, numre..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    22 april kl 19:18
  • 7021 Färglitografi
    Corneille (1922-2010), Belgien. Signerad, daterad ..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    22 april kl 18:21
  • 7020 Färglitografi
    Corneille (1922-2010). Signerad, daterad -99,150/2..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    22 april kl 18:20




Ladda ner broschyr