KONST / Litografier / Färglitografi 12497264

nr 1249 7264

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Waxholmsbåt. Signerad, numrerad 107/360. Motivet: 38x51

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 22 april 2019
kl 20:46:21

16/4 10:09:55 1      100 kr
16/4 22:58:50 2      Vinnande bud

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö