KONST / Litografier / Färglitografi 11841038

nr 1184 1038

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Stockholm ström. Signerad, numrerad 162/290, motivet: 37x46 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 maj 2018
kl 18:49:50

16/5 21:45:07 1      Vinnande bud

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö