KONST / Litografier / Färglitografi 12432041

nr 1243 2041

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Skärgård, HC-upplaga, 6/50, signerad. Motivet: 34x41

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 25 mars 2019
kl 20:21:00

24/3 12:17:27 1      300 kr
25/3 16:27:55 2      Vinnande bud

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö