KONST / Litografier / Färglitografi 16305020

nr 1630 5020

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Signerad, numrerad 8/360. Färglitografi, bildmått: 45x37cm, yttermått inklusive ram: 60x52cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

500 kr

måndag 1 juli 2024
kl 20:47:31

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö