KONST / Litografier / Färglitografi 15848105

nr 1584 8105

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Signerad, numrerad 251/360. Färglitografi, bildmått: 61x77 cm, yttermått inklusive ram: 74x90 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 11 december 2023
kl 18:21:07

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö