KONST / Litografier / Färglitografi 14544458
nr 1454 4458
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad 295/360, Gröna Lund. Färglitografi. Bladets mått: 58x45cm, oramat löst blad
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:36:35
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö