KONST / Litografier / Färglitografi 14666299
nr 1466 6299
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige, HC-upplaga (hors de commerce). Signerad, numrerad 16/50. Färglitografi, bildmått: 36x42cm, yttermått inklusive ram: 55x62cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:06:10
9/5 09:34:11
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö