KONST / Litografier / Färglitografi 12422037

nr 1242 2037

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Gröna Lund. Signerad, daterad 2000,203/360. Motivet: 40x46

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:20:59

17/3 19:43:16 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö