KONST / Litografier / Färglitografi 11842244

nr 1184 2244

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Gröna Lund. Signerad, numrerad 249/360, motivet: 58x74

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 21 maj 2018
kl 19:36:56

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö