KONST / Litografier / Färglitografi 12422038

nr 1242 2038

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Gröna Lund. Signerad, daterad 2000. Bladets mått: 58x45 cm, löst blad

Konditionsrapport: skadad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:25:38

18/3 13:57:02 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar