KONST / Litografier / Färglitografi 12422038

nr 1242 2038

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Gröna Lund. Signerad, daterad 2000. Bladets mått: 58x45 cm, löst blad

Konditionsrapport: skadad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:25:38

18/3 13:57:02 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar