KONST / Litografier / Färglitografi 12438394

nr 1243 8394

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Gröna Lund. Signerad, daterad 2000, numrerad 260/360, bladets mått: 46x53 cm, oramad

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 25 mars 2019
kl 20:16:09

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö