KONST / Litografier / Färglitografi 12438394

nr 1243 8394

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Gröna Lund. Signerad, daterad 2000, numrerad 260/360, bladets mått: 46x53 cm, oramad

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 25 mars 2019
kl 20:16:09

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö