KONST / Litografier / Färglitografi 14222091

nr 1422 2091

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Färglitografi, bildmått: 38x50, yttermått inklusive ram: 58x78 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:28:48

26/9 17:15:21 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 27 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö