KONST / Litografier / Färglitografi 10134066

nr 1013 4066

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Stockholm, 24/36, signerad, 56x82

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

5.600 kr

måndag 18 januari 2016
kl 18:37:33

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö