KONST / Litografier / Färglitografi 11312097
*
nr 1131 2097
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), 190/290, Skärgårdsmotiv, 38x46
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 september 2017
kl 20:20:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/9 13:55:51
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bert håge häverö färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad skärgård skärgården skärgårdsmotiv svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vatten
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:23
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
nr 1131 2097
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), 190/290, Skärgårdsmotiv, 38x46
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 1.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 september 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 23/9 13:55:51 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert HÃ¥ge Häverö, svensk mÃ¥lare född 1932, död 2014.Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bert håge häverö färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad skärgård skärgården skärgårdsmotiv svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vatten
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:23 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



