KONST / Litografier / Färglitografi 8985060
nr 898 5060
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), "Karusellen", 188/360, signerad, motivet: 56x73
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 juni 2014
kl 19:28:40
2/6 15:46:43
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö