KONST / Litografier / Färglitografi 11139092
nr 1113 9092
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, EA-upplaga, signerad, 2000, motivet: 46x38
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 juni 2017
kl 18:07:36
5/6 13:40:02
300 kr
5/6 15:30:30
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö