KONST / Litografier / Färglitografi 14046283

nr 1404 6283

Berndt Wennström

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 63/310. Motivet: 32x26, yttermått inklusive ram: 49x42 cm

Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 juni 2021
kl 20:09:31

17/6 11:34:37 1      Vinnande bud

Berndt Wennström

Läs mer om Berndt Wennström