KONST / Litografier / Färglitografi 12771065
nr 1277 1065
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 150/190, bladets mått: 31x21, löst blad
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:29:55
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström