KONST / Litografier / Färglitografi 12066509
nr 1206 6509
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, daterad 1980. Numrerad 27/150. Motivet: 44x32 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 september 2018
kl 20:15:14
23/9 10:34:49
100 kr
24/9 11:56:45
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant