KONST / Litografier / Färglitografi 15053503
nr 1505 3503
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 6/360, daterad -79,33x45 cm, yttermått inklusive ram: 45x56 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 november 2022
kl 18:12:50
150 kr
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant