KONST / Litografier / Färglitografi 14314513
nr 1431 4513
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad 143/200, daterad 1980. Färglitografi, bildmått: 30x42, yttermått inklusive ram: 48x56 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 november 2021
kl 20:28:58
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant