KONST / Litografier / Färglitografi 13439033
nr 1343 9033
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 15/360, daterad -79. Motivet: 34x45 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:41:33
21/8 17:05:17
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant