KONST / Litografier / Färglitografi 14222101

nr 1422 2101

Berndt-Rune Jäverbrant

(f. 1941), Sverige

Signerad, numrerad 81/150, daterad 1980. Färglitografi, bildmått: 43x31cm, yttermått inklusive ram: 59x47cm

Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:15:25

  • Tema
  • 27 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Berndt-Rune Jäverbrant

Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant