KONST / Litografier / Färglitografi 9144453
nr 914 4453
Bernard Buffet
(1928-1999), Frankrike
Färglitografi , Bernard Buffet, osignerad, stilleben, motivet: 44x48
Bernard Buffet, fransk bildkonstnär född 1928, död 1999.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 september 2014
kl 18:45:21
26/9 00:51:38
250 kr
28/9 22:55:19
Bernard Buffet
Läs mer om Bernard Buffet