KONST / Litografier / Färglitografi 12422113

nr 1242 2113

Färglitografi

Bengt Olson, komposition. Signerad, numrerad 69/200. Motivet: 48x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:17:16

  • Tema
  • 18 mar