KONST / Litografier / Färglitografi 15475004

nr 1547 5004

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Signerad, numrerad 72/200. Färglitografi, bildmått: 72x54 cm, yttermått inklusive ram: 93x67 cm

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 12 juni 2023
kl 18:03:02

12/6 17:55:03 1      Vinnande bud

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström