KONST / Litografier / Färglitografi 13475157
nr 1347 5157
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 120/300. Bladets mått: 34x28cm, oramat löst blad
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 september 2020
kl 20:52:54
350 kr
400 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström