KONST / Litografier / Färglitografi 12554170

nr 1255 4170

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Färglitografi, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, numrerad 3/200. Motivet: 29x25 cm

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 20 maj 2019
kl 20:23:39

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström