KONST / Litografier / Färglitografi 12198005
nr 1219 8005
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 126/150, bladets mått: 74x54 cm, löst blad
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:54:50
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
6
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström