ART / Lithographs / Litograph in colors 14744347
nr 1474 4347
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Bengt Lindström (1925-2008), Sweden. Signed, numbered 31/99. Litograph in colors. Sheet: 57x75 cm, outer dimensions including frame: 76x94,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 31/99. Färglitografi. Bladets mått: 57x75 cm, yttermått inklusive ram: 76x94 cm
Bengt Lindström, born 1925, dead 2008, Swedish painter and draughtsman.
1000
SEK 1000
Monday June 13 2022
at 20:55:12
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)
900 kr
Bengt Lindström
Read more about Bengt Lindström