KONST / Litografier / Färglitografi 13557068
nr 1355 7068
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 270/300, Motivet: 28x24 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:16:30
18/10 11:13:18
19 okt
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström