KONST / Litografier / Färglitografi 13614533
nr 1361 4533
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 67/99. Motivet: 74x53 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:44:09
21/11 20:29:00
500 kr
23/11 19:39:09
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström