KONST / Litografier / Färglitografi 12871006

nr 1287 1006

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 57/90, ca 75x53cm

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

måndag 11 november 2019
kl 20:48:33

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström