KONST / Litografier / Färglitografi 15495005

nr 1549 5005

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Signerad, numrerad 70/200. Färglitografi, bildmått: 72x54 cm, yttermått inklusive ram: 93x67 cm

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 19 juni 2023
kl 20:34:03

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström