KONST / Litografier / Färglitografi 12422100

nr 1242 2100

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Färglitografi, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, numrerad 74/100. Motivet: 45x58

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:47:50

17/3 18:14:28 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström