KONST / Litografier / Färglitografi 14498166
nr 1449 8166
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad II/X, oramat löst blad, 760x565 mm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:03:02
300 kr
400 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström