KONST / Litografier / Färglitografi 11932246
nr 1193 2246
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Figur. Signerad, numrerad 118/200, Med dedikation. Motivet: 30x25 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 juli 2018
kl 18:51:35
5/7 23:01:53
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström