KONST / Litografier / Färglitografi 13475168
nr 1347 5168
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Ej signerad. Motivet: 68x48cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:05:01
100 kr
200 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström