KONST / Litografier / Färglitografi 13475169
nr 1347 5169
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Ej signerad. Motivet: 68x48cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 september 2020
kl 20:46:31
12/9 11:09:00
100 kr
14/9 17:27:00
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström