KONST / Litografier / Färglitografi 8928226
nr 892 8226
Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), 122/400, signerad. , motivet: 28x20
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 maj 2014
kl 18:39:48
700 kr
900 kr