KONST / Litografier / Färglitografi 13978142

nr 1397 8142

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Venus. Signerad, numrerad 54/250, oramat löst blad, bladets mått: 55x70 cm

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:53:07

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin