KONST / Litografier / Färglitografi 17188090
nr 1718 8090
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 323/350. Färglitografi, bildmått: 44x31 cm, yttermått inklusive ram: 65x50 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 19:57:14
25/8 18:58:34
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin