KONST / Litografier / Färglitografi 13073174
nr 1307 3174
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 145/250. Motivet: 28x20 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:08:38
16/2 17:08:39
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin