KONST / Litografier / Färglitografi 13767104

nr 1376 7104

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrerad 162/390. Motivet: 34x28 cm, yttermått inklusive ram: 46x38 cm

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:01:12

29/1 14:33:28 1      250 kr
1/2 13:29:18 2      Vinnande bud

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin