KONST / Litografier / Färglitografi 13272447
nr 1327 2447
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 255/360. Motivet: 50x41cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
måndag 18 maj 2020
kl 18:15:58