KONST / Litografier / Färglitografi 12916046
nr 1291 6046
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 244/260. Motivet: 40x50 cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:02:30
25/11 18:52:46