KONST / Litografier / Färglitografi 12422173

nr 1242 2173

Bengt Elde

(1939-2015), Sverige

Färglitografi, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Signerad, numrerad 140/360. Motivet: 36x56 cm

Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:35:18

  • Tema
  • 18 mar

Bengt Elde

Läs mer om Bengt Elde