KONST / Litografier / Färglitografi 12422173

nr 1242 2173

Bengt Elde

(1939-2015), Sverige

Färglitografi, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Signerad, numrerad 140/360. Motivet: 36x56 cm

Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:35:18

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Bengt Elde

Läs mer om Bengt Elde