KONST / Litografier / Färglitografi 12308030

nr 1230 8030

Bengt Elde

(1939-2015), Sverige

Färglitografi, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Signerad, numrerad 167/300. Motivet: 58x80 cm

Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 21 januari 2019
kl 20:26:08

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bengt Elde

Läs mer om Bengt Elde